Titles you rated
New Recruit Season 2Rated ★ 4.5
New Recruit Season 3Rated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
New Recruit Season 1Rated ★ 4.5
The Devil's PlanRated ★ 2.5
KarmaRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
Queen of TearsRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
Big MouthRated ★ 2.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 5.0
Beyond EvilRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 5.0