Movies
Ratings
1455
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
What Does That Nature Say to YouRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Long Arm of the LawRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 4.5
Sentimental ValueRated ★ 3.5
Train DreamsRated ★ 3.5
LonglegsRated ★ 3.0
Donnie DarkoRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 3.5
This Is Spinal TapRated ★ 3.5
SiratRated ★ 3.0- Homo ExamineRated ★ 4.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
The Monk and the GunRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 2.5