Titles you rated
A Serbian FilmRated ★ 2.0
The King's WardenRated ★ 2.5
PeninsulaRated ★ 0.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 1.5
OasisRated ★ 2.5
MotherRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 2.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
28 Years LaterRated ★ 2.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5- WishRated ★ 2.5
Lost in StarlightRated ★ 5.0