Titles you rated
FleabagRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Severance Season 1Rated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5
EuphoriaRated ★ 4.0
Succession Season 2Rated ★ 5.0
Succession Season 3Rated ★ 5.0
SuccessionRated ★ 5.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 0.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.0
Russian DollRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 2.5
Wednesday Season 1Rated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 1.5
The Glory Part 2Rated ★ 2.5