Movies
Ratings
1291
Project Hail MaryRated ★ 3.5
BedevilledRated ★ 4.0
War MachineRated ★ 3.0
HamnetRated ★ 4.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.0
SiratRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
The Christmas ChroniclesRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 4.5
RansomedRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0