Titles you rated
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Devilman: CrybabyRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
My NameRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
Heartbroken ChocolatierRated ★ 4.0
Backstreet RookieRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 3.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0