Series
Ratings
32
Secret Love AffairRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Dong YiRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 5.0
SignRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0