Movies
Ratings
621
Memories of MurderRated ★ 4.0
The Yin-Yang MasterRated ★ 4.0
DinosaurRated ★ 4.0
Painted SkinRated ★ 3.5
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 2.5
Ghost RiderRated ★ 2.5
Reign of AssassinsRated ★ 4.0
Detective Dee and the Mystery of the Phantom FlameRated ★ 3.5
14 BladesRated ★ 4.0
YamakasiRated ★ 2.5
The WarlordsRated ★ 4.0
The Water HorseRated ★ 1.5
DragonRated ★ 4.0
HerculesRated ★ 3.5
Battle of the WarriorsRated ★ 4.0
BeowulfRated ★ 3.0
DragonHeartRated ★ 3.0
The Devil's ViolinistRated ★ 3.0
30 Days of NightRated ★ 3.5
Parasyte: Part 2Rated ★ 3.5