Movies
Ratings
49
SunflowerRated ★ 5.0
HancockRated ★ 5.0
RedRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
The SuspectRated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 5.0
FluRated ★ 5.0
MulanRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
Big MatchRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 0.5
ArmageddonRated ★ 4.5