Movies
Ratings
740
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
SpencerRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
VenomRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.5
AnastasiaRated ★ 4.5
CapernaumRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.0
On the Basis of SexRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.5
Monte CarloRated ★ 3.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5