Movies
Ratings
614
The Dream SongsRated ★ 4.0
Next SoheeRated ★ 4.0
Manshin: Ten Thousand SpiritsRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.0
BurningRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 3.5
House of HummingbirdRated ★ 3.5
MaggieRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
The Two PopesRated ★ 3.5
Lucky Chan-silRated ★ 3.0
SoulRated ★ 3.5
MinariRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
EncantoRated ★ 3.0- The Teachers: pink, nature trail, ridge between rice paddies, plumRated ★ 4.0
Kim Min-young of the Report CardRated ★ 3.0