Series
Ratings
76
When Life Gives You TangerinesRated ★ 2.5
Kids on the SlopeRated ★ 4.5
Geek GirlRated ★ 1.0
ERASEDRated ★ 4.5
BARTENDER Glass of GodRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 2.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Blue PeriodRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Lovestruck in the CityRated ★ 2.0
Pure in HeartRated ★ 3.5
The SopranosRated ★ 3.5
The SopranosRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 3.5
Sweet 18Rated ★ 3.5