Series
Ratings
49
Can You Translate This Love?Rated ★ 2.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 2.0
SkinsRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 1.5
Work Later, Drink NowRated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 2.5