Series
Ratings
33- 데스노트Rated ★ 3.5
- 데스노트Rated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 3.0
PlutoRated ★ 4.0
WakakozakeRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Tower of GodRated ★ 1.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
ChiikawaRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 2.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 1.5- Freshly Baked!! Ja-panRated ★ 3.5
My FamilyRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 5.0