Movies
Ratings
305
Astro BoyRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
HitchRated ★ 3.0
CinderellaRated ★ 2.5
Still AliceRated ★ 3.0
BatmanRated ★ 2.5
Only YesterdayRated ★ 5.0
The Bucket ListRated ★ 5.0
CinderellaRated ★ 3.0
The Smurfs 2Rated ★ 4.0
Step Up All InRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 2.5
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 2.0
CasperRated ★ 4.0
Pom PokoRated ★ 5.0
Too Beautiful to LieRated ★ 2.0
Nanny McPhee and the Big BangRated ★ 3.0
PaddingtonRated ★ 4.0
Crush and BlushRated ★ 3.0