Movies
Ratings
185
Paris, TexasRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 3.5
BLUE GIANTRated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 3.5
Still WalkingRated ★ 4.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Small, Slow but SteadyRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 5.0- Yen Town Band/Swallowtail Butterfly Ai no UtaRated ★ 4.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.5