Movies
Ratings
40
IncantationRated ★ 2.5
BLUE GIANTRated ★ 5.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Train DreamsRated ★ 4.0
The Last 10 YearsRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.5
SoulRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Once We Were UsRated ★ 3.0- SpliceRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
SmileRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
Drowning LoveRated ★ 2.0
Helter SkelterRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 3.5