Movies
Ratings
269
Project Hail MaryRated ★ 3.5- HumintRated ★ 2.5
Land of HappinessRated ★ 2.5
Peaky Blinders: The Immortal ManRated ★ 3.5
EternityRated ★ 3.5
War MachineRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
A Dangerous WomanRated ★ 2.5
The Great FloodRated ★ 1.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 1.5
- The UglyRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0