Movies
Ratings
775
Marriage StoryRated ★ 5.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 3.0
It Chapter TwoRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.5
Tune in for LoveRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
The House of UsRated ★ 4.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 2.5
ExitRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
BrightburnRated ★ 3.0
Godzilla: King of the MonstersRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Illang: The Wolf BrigadeRated ★ 3.0
The Wandering EarthRated ★ 3.0