Movies
Ratings
412
Second ActRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 5.0
Inside meRated ★ 3.5
Daddy You, Daughter MeRated ★ 3.0
Little ManRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 5.0
Bird BoxRated ★ 2.0
Gone GirlRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
NoahRated ★ 2.5
SnowdenRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 3.5
The CoreRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
DefaultRated ★ 4.5
HopeRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5