Series
Ratings
43
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Love GenerationRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Grand Maison TokyoRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Long VacationRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.0- Legal High SP 2Rated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 4.0
Legal High SPRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5