Movies
Ratings
102
The AttorneyRated ★ 4.0
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Phone BoothRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
The Flirting ScholarRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
MossRated ★ 3.0
The WordsRated ★ 4.0
CloserRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
TrainspottingRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 3.0