Movies
Ratings
1053
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Sentimental ValueRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 4.5
HoleRated ★ 3.0
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 4.0
True RomanceRated ★ 4.5
Linda Linda LindaRated ★ 4.5
Sorry We Missed YouRated ★ 4.5
Nouvelle VagueRated ★ 4.5
VideodromeRated ★ 4.0
PlaytimeRated ★ 4.5- TraficRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 4.5
BLUE GIANTRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
FeastRated ★ 3.5
Child's PlayRated ★ 4.5
The ThingRated ★ 4.5