Series
Ratings
22
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
SignRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0