Titles you rated
Rick and Morty Season 8Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.0
Fallout Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
The PacificRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0
Rick and Morty Season 7Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.0
Andor Season 1Rated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
Rick and MortyRated ★ 3.0
Rick and Morty Season 6Rated ★ 4.0