Movies
Ratings
180
Case 39Rated ★ 3.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.0
Upside DownRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 4.5
Letters to JulietRated ★ 4.5
KnowingRated ★ 3.5
The InvasionRated ★ 4.5
The GiverRated ★ 5.0
CruellaRated ★ 4.5
The Third Way of LoveRated ★ 3.5- Time to LoveRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 5.0