Movies
Ratings
679- Holy PunchRated ★ 2.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.5
Shaun of the DeadRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
ElioRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 3.5
The Road to the RacetrackRated ★ 3.0
Deep Blue NightRated ★ 3.5
Declaration of FoolsRated ★ 3.5- GilsodomRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
Soup and IdeologyRated ★ 4.5
TarRated ★ 3.5
Training DayRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0