Series
Ratings
94- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Taxi Driver 2Rated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.0- 신인감독 김연경Rated ★ 4.5
The Price of ConfessionRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
New Recruit Season 2Rated ★ 4.5
New Recruit Season 3Rated ★ 4.5