Movies
Ratings
29
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 1.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 0.5
The PriestsRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 0.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0