Movies
Ratings
401
SinnersRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0
Paris, TexasRated ★ 4.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 2.5
SiratRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The Color of PomegranatesRated ★ 3.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5
Once We Were UsRated ★ 2.5
MidsommarRated ★ 4.0
Barton FinkRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
MisericordiaRated ★ 4.0
Spring NightRated ★ 2.5
HappyendRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 4.5
PoetryRated ★ 4.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.0