Titles you rated
BLUE GIANTRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 3.5
Letters to JulietRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
ReboundRated ★ 4.5
Bullet TrainRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Darkest HourRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
Heart BlackenedRated ★ 5.0
The ImpossibleRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.5
The Ballad of NarayamaRated ★ 5.0
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0