Movies
Ratings
361
The PianistRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
MommyRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
The GiverRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Justice LeagueRated ★ 2.5
LUCK KEYRated ★ 3.0