Movies
Ratings
397
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Children of MenRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 3.0
Paradise MurderedRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
The Devil's GameRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
TriangleRated ★ 4.0