Movies
Ratings
199
FrozenRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.5
Maundy ThursdayRated ★ 4.5
Voice of a MurdererRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.5
Joint Security AreaRated ★ 3.5
QuickRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 4.5
MarathonRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0