Titles you rated
The King's WardenRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.5
Son of SaulRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 2.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5