Movies
Ratings
1093
Our TimesRated ★ 4.0
Initiation LoveRated ★ 3.0
A Man and a WomanRated ★ 1.5
All the Bright PlacesRated ★ 3.0
HahahaRated ★ 2.5
The Kissing BoothRated ★ 4.0
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 4.0
MothersRated ★ 3.0
FocusRated ★ 3.0
DetourRated ★ 2.5
Crazy RomanceRated ★ 3.0
The Running ActressRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
The Disappearance of Eleanor Rigby: ThemRated ★ 4.0
Mary Poppins ReturnsRated ★ 2.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Honest CandidateRated ★ 5.0
Men in Black InternationalRated ★ 3.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.5
Escape RoomRated ★ 3.0