Movies
Ratings
1256
Little WomenRated ★ 3.5
Peppermint CandyRated ★ 2.0
American PsychoRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 3.0
The House of UsRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.5
Three… ExtremesRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
Take Care of My CatRated ★ 1.5
Three SistersRated ★ 4.0
I Just Didn’t Do ItRated ★ 1.5
Once We Were UsRated ★ 2.5
Black BagRated ★ 2.5
PhantomRated ★ 3.0
The Change-UpRated ★ 2.0
Fly Me to the MoonRated ★ 2.5
AliRated ★ 3.5
Miss CongenialityRated ★ 2.5
Winter's BoneRated ★ 3.5