Movies
Ratings
183
Suicide SquadRated ★ 2.5
District 9Rated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 4.5
Radio StarRated ★ 3.0
This Means WarRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
The SuspectRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0