Movies
Ratings
213
Marty SupremeRated ★ 2.5
The Room Next DoorRated ★ 4.0
Big WorldRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.5
ElephantRated ★ 3.0
House of HummingbirdRated ★ 4.5- HumintRated ★ 2.0
Once We Were UsRated ★ 2.5
Radio StarRated ★ 1.0
My SunshineRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Uncut GemsRated ★ 5.0
Moonrise KingdomRated ★ 3.0
The French DispatchRated ★ 3.5
The MasterRated ★ 3.0
Concrete MarketRated ★ 0.5
The HoldoversRated ★ 5.0
The Nice GuysRated ★ 1.0
Jerry MaguireRated ★ 2.0