Titles you rated
Stranger ThingsRated ★ 4.5
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
ManifestRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0- Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 2Rated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 5.0
GlitchRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 5.0
Through the DarknessRated ★ 4.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.5