Movies
Ratings
62
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
ThorRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 3.0
PunchRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0- Fighter In The WindRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0