Movies
Ratings
1201
12th Assistant DeaconRated ★ 4.5
The People UpstairsRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 5.0- HumintRated ★ 1.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 4.0
My Octopus TeacherRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 2.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 0.5
ParthenopeRated ★ 4.0
Godard Mon AmourRated ★ 2.5
The Great BeautyRated ★ 4.5