Series
Ratings
397
Game of ThronesRated ★ 3.0
Hacks Season 1Rated ★ 3.5
Succession Season 4Rated ★ 4.0
Succession Season 3Rated ★ 4.0
Succession Season 2Rated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 3.5
Big Little LiesRated ★ 4.0
Andor Season 2Rated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 3.5
The StudioRated ★ 4.0
The Pitt Season 1Rated ★ 4.5
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.0
The Bear Season 4Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0