Titles you rated
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
In the Land of Saints and SinnersRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
GretaRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 4.0
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Godzilla x Kong: The New EmpireRated ★ 2.5
Godzilla: King of the MonstersRated ★ 3.0