Series
Ratings
181
Undercover High SchoolRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Bloodhounds Season 1Rated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Some Day or One DayRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Grace and FrankieRated ★ 5.0
Skam France Season 1Rated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 4.0
Meteor GardenRated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 5.0
Dramaworld Season 1Rated ★ 3.5