Series
Ratings
21
She Was PrettyRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
SignalRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Live Up To Your NameRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 2.0