Movies
Ratings
1016
Star Trek: BeyondRated ★ 5.0
10 Items or LessRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
SprigganRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 3.5
First ManRated ★ 5.0
The President's Last BangRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 4.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 5.0
The PostRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 5.0
Alien: CovenantRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 3.5
Patriots DayRated ★ 3.5
AlliedRated ★ 4.0
The AccountantRated ★ 5.0