Series
Ratings
55
My MisterRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
AdolescenceRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
One Hundred Years of SolitudeRated ★ 4.5
The Midnight Romance in HagwonRated ★ 4.5
Uncle SamshikRated ★ 5.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.5- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 4.5
The Interest of LoveRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 4.5
A Shop for KillersRated ★ 1.5
Moving Season 1Rated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0