Titles you rated
Memories of the AlhambraRated ★ 2.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
YouRated ★ 4.5
Beyond EvilRated ★ 4.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0