Movies
Ratings
86
All About My WifeRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0
MoonRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 2.0